KONST / Litografier / Färglitografi 10676282
nr 1067 6282
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 93/360, Stockholmsmotiv, signerad, -76
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:12:04
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén